Скаженний день, або весілля Фігаро

Інтригуюча комедія

за мотивами П. Бомарше

Прем’єра! Вистава «Скажений день, або весілля Фiгаро»- це сучасна та смiлива адаптацiя вiдомої класичної п’єси Бомарше. Пристрасть , підозри, ревнощі, помста,забавні непорозуміння ,віртуозні інтриги — триматимуть глядачів в напрузi до останнього. Чи зуміє винахідливий Фігаро побороти всі труднощі в ім’я справедливості та любові , ось у чому головне питання .

 

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Комедія на 2 дії з антрактом

П. Шено

Спектакль по пьесе французского драматурга Пьера Шено – комедия с почти детективным сюжетом. Забавная история о том, как из-за мнимой смерти известного писателя Стефана Буасьера открылись истинные лица, его окружавших. А причина – борьба за наследство, которая приводит к совершенно невероятной развязке.Спектакль об относительности и зыбкости моральных критериев в мире, где торжествуют деньги.


Чемоданы… Любовь… Брилиланты…

Комедія на 2 дії

К. Маньє (Оскар)

Ця блискуча комедія неодмінно змусить глядачів до сліз сміятися над неймовірними пригодами, запаморочливими ситуаціями, в яких виявляється головний герой вистави, прагнучи заволодіти таємничою валізою.


МАФІЯ. Мокре діло.

Кримінальна комедія на 2 дії

Л. Шемар

Геть заливати! Буває і не таке, якщо закохуєшься в доньку хрещеного батька мафії. І от в твоїй оселі заміщується коктейль з еротики і ремонту, страху і любові. І ще додається пучечок східних пряностей. А тим, які кажуть, що мафія-це ніби не смішно, ми підмочимо репутацію.


ПРИМАДОННИ

Ексцентрична комедія на 2 дії з антрактом

К. Людвіг

Скучать на этом спектакле вам не придётся. Персонажи комедии Кена Людвига «Примадонны» приводят зрителей в восторг своими выдумками и выходками. Сюжет кому-то может напомнить фильм «В джазе только девушки», а кто-то разглядит за неловкими ситуациями, общей неразберихой и наивными интригами шекспировские страсти.
События развиваются в лучших традициях комедии положений. Два безработных актёра получают возможность завладеть многомиллионным состоянием. Силой своего таланта они способны преодолеть все жизненные перипетии и принести миру радость, счастье и феерический карнавал.


Люблячі жінки Марселя

Іронічний детектив

Р. Тома

Вісім жінок готуються зустріти Різдво. Несподівано вбивають господаря будинку. Хто з восьми вбивця? Вистава за п’єсою французького драматурга Робера Тома.


# IGROKI (ГРАВЦІ)

Драмеді на 2 дії з антрактом

М. Гоголь

Вистава отримала ГРАН-ПРІ фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна 2019»


# ZHENITBA (ОДРУЖЕННЯ)

Комедія на 2 дії з антрактом

М. Гоголь

Спектакль по бессмертной комедии Н.В.Гоголя » Женітьба».


# MERTVYEDUSHI (Мертві душі)

Містичний анекдот

М. Гоголь

Вистава по поемі М.В.Гоголя » Мертві душі».


ЕЗОП

Ігрища сатирів

Гил’єрмо Фігейредо

Елітарний андеграунд у круглому фойе! Неочікуване яскраве видовище, ламаюче уявлення про Елітарний андеграунд у круглому фойе! Неочікуване яскраве видовище, ламаюче уявлення про традиційний театр — вистава про життя, кохання і свободу давньогрецького байкаря, філософа і раба Езопа. Еротичні ігрища сатирів, досить фривольний гумор, акробатичні номери і яскраві емоціі чекають на Вас у принципово новому форматі — «Театр у круглому фойе».


№13, АБО ШАЛЕНА НІЧ

Комедія на 2 дії з антрактом

Р. Куні

Помощник премьер-министра Ричард запланировал тайную встречу с молодой женщиной в 13-м номере отеля. Но,… все планы рушатся, когда он находит в номере мёртвое тело. Это скандал! Нужно уладить дело: срочно спрятать труп… Что дальше? А дальше начинается калейдоскоп необыкновенно смешных приключений…


Два ангели, чотири людини

Комедія на 2 дії

В. Шендерович

Вночі у квартирі Івана Андрійовича Пашкіна з’являється «ангел» і попереджає господаря про смерть, називаючи навіть час і причини раптової кончини. Пашкин звичайно ж не може в це повірити, але «ангел» надає йому незаперечні докази … Потім з’являється ще один «ангел» …
А справді, що може зробити герой вистави в такій ситуації, щоб зберегти своє життя?


ТРІК ТРАК

Комедія жарт

А.П. Чехов

ПРЕМ’ЄРА! За водевілями А.П.Чехова «Ювілей» і «Пропозиція»


Зачепило

Дорослі ігри з ляльками

С. Олійник

ПРЕМ’ЄРА! Все розпочалося з того, що потрібний був документ. Безліч довідок та посвідчень буває на світі! Безмежна винахіливість інстанцій! Чи міг уявити службовець поважного державного закладу Горазд Григорович Гарунько, що йому буде потрібна довідка , яка стверджує, що він не перебуває на обліку у психоневрологічному відділенні!


БЕРЕЖІТЬ ФЛОРУ

Комедія на 2 дії з антрактом

Н. Саймон

ПРЕМ’ЄРА!