• Актори молодіжного театру повертаються на сцену. Вихідними для дітей покажуть 2 вистави. Також триває робота над прем’єрним спектаклем для малечі.

 

  • Дніпропетровський Академічний Обласний Український Молодіжний Театр з виїздною виставою «Хоробре серце» в спільному проєкті з Яскрава Країна до Міжнародного дня захисту дітей. Дякуємо за допомогу з транспортом Новікову Ларису Юріївну та ООО АТП 11231, солодощі від Олени Булах та Громадська організація Асоціація рестораторів та готельєрів . Малечу розважали не тільки виставою, а й анімаційною програмою з майже справжнім Драконом, Тигром та Котом! Співи, танці та оплески лунали майже годину. Нехай кожна дитина буде щасливою! Україна з турботою про своє майбутнє!

 
  • Колектив Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру з виїздною виставою «Хто подолає Дракона» в Орловщина до Міжнародного дня захисту дітей. З Україною в серцях! Всі заходи проводяться за встановленими нормами безпеки.

 

У Всесвітній День вишиванки актори Дніпропетровського молодіжного театру завітали до дитячого табору

В цей важкий час хлопці Молодіжного театру стали на захист нашої країни, щоб кожна дитина бачила солодкі сни. Слава збройним силам України! Повертайтеся живими!

КПК «Дніпропетровський Академічний Обласний Український Молодіжний Театр» підтримує переселенців у цей важкий час та дарує хоч трошки позитиву у житті. Сьогодні актори завітали з виїздною дорослою ляльковою виставою»Зачепило» у м. Підгороднє Перемога за Україною! 

Колектив Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру у час війни з виїздними виставами не тільки в Дніпрі, але й у громадах області. Вчора актори завітали з виставою « Троє поросяток» у Царичанський район. Ми переможемо! Все буде Україна!💙💛

Автошкола Коваленко

   З сьогоденною реальністю дуже важко змиритися. Коли замість оплесків — звуки сирен! Актори опановують нові сцени і волонтерять, бо глядацький зал Молодіжного театру тепер там, де найпотрібніше! Весь колектив театру виконує те, що потрібно саме зараз! Дуже важливо кожному, хто покинув домівки, хоч трохи відволіктися та побачити сяючі очі своїх дітей. Тому актори Молодіжного театру радували малят та батьків ляльковою виставою «Дюймовочка» в штабі для переселенців.

🎭Ми віримо у нашу перемогу!

Тримаємось разом, все буде Україна! 🇺🇦

Молодіжний театр завітав з ляльковою виставою для дорослих у пункти для біженців, аби трохи підбадьорити людей та подарувати позитивні емоції під час таких негативних подій. Дуже сподіваємося зустрітися з глядачами якнайшвидше в мирний час. Віримо у перемогу!

Молодіжний театр завітав з ляльковою виставою для дорослих у пункти для біженців, аби трохи підбадьорити людей та подарувати позитивні емоції під час таких негативних подій. Дуже сподіваємося зустрітися з глядачами якнайшвидше в мирний час. Віримо у перемогу!

Сьогодні актори Молодіжного театру відвідали людей, котрі опинилися в жахливому стані, через бойові дії. Дуже важко покинути свої домівки , а подекуди втратити їх остаточно. В такі часи дуже важливо хоч трохи відчути підтримку оточуючих людей. Актори лялькарі розважили дітей та їх батьків, викликали посмішки на обличчі, адже це так важливо для людини- посміхнутися незважаючи ні на що. Все буде Україна! Мі всі разом!

Молодіжний театр призупинив вистави, але не став осторонь! Дуже потрібен матеріал з бавовни, для виготовлення білизни. Допомагаємо армії та чекаємо мирного часу, щоб повернутися до роботи над виставами. Переможемо разом!

Невидимий фронт! Молодіжний театр завжди радував улюблених глядачів яскравими виставами, завдяки всьому колективу театру. Чудові костюми персонажів створювалися у театральному швейному цеху. Але війна вносить свої корективи, і тепер наші дівчата допомагають українській армії - шиють необхідне для захисників України. Сьогодні на порядку денному такі необхідні наволочки для воїнів, котрі потрапили у лікарні та шпиталі Дніпра. Ми разом, ми переможемо!

Шановні друзі! Колектив Дніпропетровського академичного обласного українського молодіжного театру у час війни організував на своїх невеликих площадках пошив пов’язок та Державних Прапорів для ЗСУ.