Украдене щастя (Прем’єра)

Іван Франко (містична драма-колаж, 16+)

Резюме

Вистава театру «МАЛАНКА»

Анна ніколи не мала права на свою думку, на свій вибір, на своє життя. Всі навколо вважали, що краще знають, про що їй мріяти, кого любити та якою бути. Здавалося, що завжди буде так, як склалося: нелюбий чоловік Микола, постійна домашня праця та біль, що роздирає серце.

Але повернувся її коханий Михайло, що досі був для неї померлим. І разом із ним воскресла Анна. Її душа згадала як радіти та як бути щасливою. Та чи достатньо тільки пристрасті, щоби відновити справжню Анну?

Жінка, яка зіткнулася лицем до лиця зі страхом, болем, пам‘яттю та почуттями. Її душать «коралі сліз».

Наскільки глибоко суспільство може бабратися у твоєму житті, що ти продовжуєш закопувати своє життя у могилу? Чи знайде Анна шлях до внутрішньої свободи? Чи вистачить у неї сил? Чи зрозуміє вона, хто насправді вкрав її щастя? Спробуємо знайти відповіді разом.

Містичність життя та драма людської душі в колажах із пластики, етнічної музики у виконанні чотирьох акторок.

Режисер: Гіо Пачкорія

Пластика: Марта Ханна

Акторки:

Світлана Малюга

Тамара Пацата

Аліна Іскерко

Ірина Сокович

Олександра Городецька

Музика:

Folknery

Kurbasy

DakhaBrakha

Народні пісні в записах Івана Франка

Керівник театру «МАЛАНКА» — Гіо Пачкорія

 

Читка п’єси Наталки Ворожбит «Зерносховище» В день пам’яті жертв Голодомору Дніпропетровський молодіжний театр провів свою першу читку п‘єси. Матеріал був обраний не випадково, адже у п’єсі авторка дуже точно передає весь жах Голодомору 1932-1933 років, який організувала радянська влада в Україні. Наталії Ворожбит вдалося показати у п’єсі, як радянська влада з гарного українського села зробила за кілька років фактично цвинтар, з церкви – зерносховище, в якому загнивало зерно, поїдене мишами. Кожна сцена у п’єсі переповнена страшними реаліями тих часів. Художній керівник Молодіжного театру Віталій Денисенко та колектив акторів презентували глядачу скорочений варіант п’єси, у який увійшли окремі сцени, що на контрасті відображають агітку пропаганди, і страждання українського народу. Після читки у глядачів була можливість поспілкуватись з колективом і поділитись враженнями від матеріалу. Ця п’єса, можливість донести до сьогоднішнього глядача нашу історію, яку слід пам’ятати і розповідати майбутнім поколінням. Нам слід опрацювати минуле і більше ніколи не допускати помилок, що призводять до таких жахливих подій.

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та державної мови.
Наш театр не залишився осторонь і організував акторські читання поезії та прози сучасних українських авторів.

Добро ТУТ

Нещодавно студенти Медіа Академії відвідали Молодіжний театр та підготували сюжет про благодійний захід Фонду – показ музичної лялькової казки «Троє поросят».
На виставу Фонд «Добро ТУТ» запросив родини з дітками, які вимушено покинули свої домівки. Наша команда продовжує організовувати цікаві заходи для діток, аби дарувати їм радість, позитивні враження та щасливі моменти дитинства, навіть у такий складний час!
Вистава «Троє поросят» припала до душі нашим гостям, діткам сподобались і веселі, співочі поросята, і «злий» вовк, який насправді дуже розсмішив діточок і однозначно завоював симпатію юних глядачів.
Щиро дякуємо керівництву КПК «Дніпропетровський Академічний Обласний Український Молодіжний Театр». за співпрацю та підтримку, а також окрема подяка чудовим акторам театру! Дякуємо, що допомагаєте викликати посмішки на обличчях дітей та їхніх батьків!
Добро✅ТУТ в Україні

Казкові свята у Молодіжному театрі

Свята, казки та ігри, ялинка, зустрічі зі Святим Миколаєм, Дідом Морозом та Снігуронькою, безліч оплесків та яскраві очі малюків.. Ось і закінчилися новорічні вистави у Молодіжному театрі. Творчий колектив на минулі свята презентував 50 вистав з новорічними вітаннями біля ялинки для маленьких глядачів.
Молодіжний театр вдячиний глядачам за всі подаровані емоції, бажаємо посмішок та добра, здійснення мрій та нових зустрічей з казкою у Молодіжному театрі. INTERNET-BILET

💛💙28 липня відзначаємо День Української Державності

Дніпропетровський Академічний Обласний Український Молодіжний Театр відзначив свято благодійною ляльковою виставою «ТРОЄ ПОРОСЯТОК» для дітей. Казка, веселощі, ігри та улюблена всім позитивним світом українська пісня «Червона калина» на радість малятам, щоб підтримати в цей важкий час. Все буде Україна!.