21.07.2018 - Дядюшка Клоун и Мышонок Мыц-ик

Дядюшка Клоун и мышонок Мыц-Ик Е.Чеповецкий
Музыкальная сказка
Начало 11:00
Цена билета: 60 грн.


В доме Дядюшки Клоуна, тайком от хозяина, живет забавный Мышонок. Он заботливо наводит чистоту и порядок в квартире. Дядюшка не может понять, кто это все время так страшно шуршит, и приносит в дом Котенка, чтобы избавиться от шуршания. Оказывается, что Мышонок - это добрая ласковая душа и ему жаль покидать Дядюшку, надо подружиться с Котенком! А вот почему Котенка и Мышенка назвали Кыц-Ик и Мыц-Ик? Вы про это скоро узнаете, и еще много чего откроете для себя интересного про человеческой душе, об отзывчивости и чуткости в отношениях.

21.07.2018 - Повний Trash

Повний Trash Г. Греков, Ю. Муравицький
Дещо химерна iсторiя
Режисер - Д. Астаф'єв
Початок о 17:00
Вартiсть квитка: 100 грн.


«З нами або навколо нас відбувається або те, чого ми підсвідомо прагнемо, або те, чого ми найбільше боїмося, або те, у що ми щиро віримо…» М.Ю. Столяров-Фельдман, приватний нотаріус.
 
…У чорному-чорному місті, на чорній-чорній вулиці, у чорному-чорному дворі живуть дві звичайні дівчинки – Юля і Наташа, які потрапили у дещо химерну історію. Їм доведеться дізнатися, що таке душа, наскільки обережними потрібно бути із власними бажаннями, і чи такий страшний чорт, як його малюють.
 
Традиційний середньовічний сюжет про зіткнення людини із нечистою силою розгортається у спальному кварталі типової забудови. Про вічні цінності мовою вулиць і про теми, до яких звертався Ґете і Булгаков мовою сучасного театру - у виставі «Повний trash!»

пісня з вистави "Повний TRASH"