Оголошено Конкурс

КПК “Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр” Дніпропетровської обласної ради” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади режисер — постановник (ляльки)
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду режисера — постановника (ляльки) :
повна вища освіта відповідного напрямку підготовки - режисер театру ляльок.
Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 14 календарних днів з дати оголошення до 24 квітня 2017 року (включно).
 
До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
• особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
• копія докумета, що посвідчує особу та копія ідентифікаційного номеру фізичної особи;
• копія документа про вищу освіту за відповідним напрямком підготовки — режисер театру ляльок;
• додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації подається по бажанню.
 
Дата та час проведення конкурсу будуть об'явлені додатково.
Документи подавати за адресою: м.Дніпро, вул.Воскресенська, 9 — дирекція театру, з 10.00 до 12.00 та 14.00 до 15.00
Телефон для довідок 778 10 93

Конкурс Скасовано

07 квітня 2017 року скасовано конкурс на заміщення вакантної посади режисера — постановника КПК “Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр”ДОР”, враховуючи рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад від 07 квітня 2017 року

Від серця до серця

 
Ми живемо в найгарнішому краї, краї, де шумлять зелені ліси, де розкинулися широкі степи, поля та гори Карпати, де шумлять хвилі Чорного моря, де греблі рве сивий Дніпро. Це все наша Україна, - з таких слів розпочинався театралізований міжнародний проект “Мандрівний театр” під керівництвом Олексія Владимирова, виконуючого обов’язки директора- художнього керівника Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру, який за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації та фінансування німецького уряду (компанії GIZ) проводить Дніпропетровська громадська організація “Український захист” у рамках допомоги територіальним громадам та внутрішнім переселенцям на Дніпропетровщині.
Метою проекту стало залучення дітей та підлітків з родин переселенців зі сходу України до історії та культурного життя Дніпропетровщини, де вони знайшли другу батьківщину, сказав Олександр Кисельов, очільник “Українського захисту”. Через українську культуру, її історію та надбання, проект допомагав дітям вимушених переселенців призвичаїтися до нових умов життя. На основі сценарію, розробленого Лесею Ткач, викладачем Дніпропетровської металургійної академії, актори молодіжного театру підготували театралізовану пізнавальну виставу. Проект побачили мешканці 24 сіл та міст регіону.
У проведенні театралізованого заходу безпосередню участь приймали глядачі – діти навчальних закладів, які відвідували виставу Мандрівного театру, відгадували загадки акторів про історію та побут українців, разом співали народні та сучасні пісні.
Творчі зустрічі учнів з Оленою Оводенко, Ігорем Тітовим, Катериною Овсянніковою, Олександром Галютіним, Євгенією Албатовою, Андрієм Зіньковським, Ольгой Коцюбой, Віталієм Горбом та іншими акторами театру в рамках заходу, при високій організаційній підтримці департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації проходили на одному подиху.
Акторам молодіжного театру після проведених вистав аплодували діти, їх батьки та вчителі міст: Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Кам’янського. Тернівки, Першотравенська, Нікополя, Синельникова та районів: Апостолівського, Синельниківського, Петропавлівського, Новомосковського, Межівського, Петриківського, Покровського та інших.
Актори молодіжного театру, які взяли активну участь у Міжнародному проекті “Мандрівний театр” на зустрічах розтопили та зігріли дитячі серця вимушених переселенців зі сходу держави. Проект буде завершено, з відзначенням переможців в оголошеному конкурсі малюнків серед дітей за темою “Ми живемо в найкращому краї”, краї де живуть діти – майбутнє держави, де працюють хлібороби і ракетобудівники, сталевари і вчителі, воїни - захисники, нащадки українського козацтва, які захищають незалежність і процвітання України.
 
Анатолій Перов, директор-розпорядник Дніпропетровського академічного обласного молодіжного театру.

Змiни до рiчного плану закупiвель на 2016 рiк

Щоб ознайомитись з річним планом закупівель пропонуємо переглянути документи за посиланням - Документ 1, Документ 2, Документ 3, Документ 4.